banner641

MHP’li Kılınç,Köylere Bank, Vatandaşa ise havlu dağıtıyor

MHP Yumurtalık Belediye Başkan A.dayı Mahmut Kılınç,Yaz ayları boyunca kamp ve tatil bölgelerinde planör uçurup tanıtım çalışması yaparak Vatandaşın ilgisini çekiyor.

 MHP’li Kılınç,Köylere Bank, Vatandaşa ise havlu dağıtıyor

banner560

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık belediye başkan aday adayı Mahmut kılınç, Bu bölgede havludan sonra bir ilke imza atarak 50 tane Bank siparişi verdiklerini 20 tanesinin köylere dağıldı ğını. Geriye kalan 30 bankın ise ilçe merkezi ve köylere dağıtılacağını söyledi. Kılınç ;Halkımız için en iyi nasıl çalışabiliriz ihtiyaçlarını giderecek hangi ürünleri tasarlayabiliriz onu düşünüyoruz.Yaptığımız bu çalışmalar da gösteriyor ki gelecek günlerde daha da farklı halkımıza daha faydalı çalışmalara imza atacağız.Adaylığım kesinleştikten sonra Halkımız bize başkanlığı uygun görürse ilkeli , dürüst ve şeffaf yönetimin örneklerini sergileyeceğiz şeklinde konuştu.

YUMURTALIK İÇİN YÜREĞİMİ KOYDUM

Kılınç,Yaptığı açıklamada,Aylardır Seçim çalışmalarına hız kesmediğini belirterek şunları söyledi;MHP olarak Biz yepyeni bir heyecanla geleceğiz inşallah. Yumurtalık’ı bütün sivil toplum örgütleri, ve vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz. Bir şehri yönetmek ekip işidir. Ekibini iyi kuramayanlar yönetimden de bihaber olurlar. Bu görev bize nasip olursa Yumurtalık’ı elbirliği ile modern, yaşanılabilir, kendi problemlerini çözmüş bir şehir haline getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Hiçbir zaman yerine getiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmayacağız.. Altında kalacağımız sözleri bizlerden duyamayacaksınız.” Şeklinde konuştu.

YUMURTALIK MARKA KENT OLACAK

Yumurtalık’ın ekonomisi ve esnafının sorunlarına dikkat çekeN Kılınç"Yumurtalık’ı marka kent ve Turizm kenti haline getirmezsek her şey daha kötüye gidecek. Bir an önce bu gidişe dur deyip, müdahale etmeliyiz. Çok ciddi projeler ürettik. Bu projelerle hem Yumurtalık’ı yaşanabilir, aydınlık bir kent haline getireceğiz hem de ekonomi yaratarak halkımızın bu güzel şehirde mutlu yaşamasını sağlayacağız." dedi. Kılınç sözlerine "AKP çalışıyor evet ama sadece kendilerine çalışıyorlar. Sürekli vatandaştan alıyorlar. Ülkenin de Yumurtalık’ın da ekonomisi ortada. Bir kentin kötü yönetildiğini insanların mutsuzluğu ve ekonomisinden anlarsınız. Ama biz Yumurtalık’ı beraber yöneteceğiz. Herkesin yaşamayı hayal edeceği, keşke Yumurtalık’ta yaşasaydım diyeceği marka kenti bizler yaratacağız. Bunun için çalışmalısınız. Mahallenize, oyunuza sahip çıkmalısınız. Vatandaşlık haklarınızı kullanmalısınız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2013, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640