Mustafa Durak da “Soner Çetin’ dedi

CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin’e mahallelilerin yanı sıra Durak ailesinden Mustafa Durak da destek ziyaretinde bulundu. Çetin, “İnsanlarımız arasında siyasi veya başka bir ayrım yapmamamızın sonucu budur” dedi.

 Mustafa Durak da “Soner Çetin’ dedi

CHP Çukurova Belediye başkan adayı Soner Çetin’i Seçim Koordinasyon Merkezi’nde her gün ziyaret ederek destek veren binlerce isim arasında Durak ailesinden Mustafa Durak da vardı. Ekip arkadaşları Süleyman Özdemir, Hakan Damaksız, Mehmet Deliçay, Ali Yılmaz, Sami Gündüz ve Çelebi Boz’la birlikte CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin’i ofisinde ziyaret eden Veli Can Durak’ın oğlu Mustafa Durak, “Soner başkanımıza desteğimizi göstermek için geldik. Tüm gücümüzle arkasındayız. Çukurova’ya Soner Çetin gibi bir insanın başkan olması için ne gerekiyorsa üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu.

Çukurova ilçesindeki çeşitli mahallelerin önde gelen isimleri Mevlüt Koçak, Hacı Oğuz, Ergün Şenel, Sevil Atila, Leyla Yüzbaşı ve Devlet Aksoy’la birlikte CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin’in Seçim Koordinasyon Merkezi’nde ziyaret eden onlarca isim, “Sözümüz de senin, oyumuz da senin Soner Çetin” mesajı verdi. Ekip adına yapılan destek konuşmaları sırasında projeler ve sorunlar da masaya yatırıldı. CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, “Bir an bile durmamanın, sabahın köründe kalkıp gecenin geç yarısına kadar çalışmanın ödülü bu desteklerdir” diye konuştu.

Bir belediye başkan adayının kişiliği kadar projelerinin ve ılımlı bir karaktere sahip olup-olmamasının da çok önemli olduğunu anlatan CHP Çukurova Belediye başkan adayı Soner Çetin her iki ziyarette yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: Çukurova CHP’nin kalesi. Ancak biz bir an bile durmuyoruz. ” diye konuştu. 


banner625
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz