Mustafa Uslu: Partimin emrindeyim

Adana Halk Otobüsleri Esnaf Oda Başkanı ve AK Parti Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Uslu, AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak’ı ziyaret etti. Uslu, “Partimin emrindeyim. Allah’ın izniyle AK Parti bayrağını Çukurova’ya dikeceğiz.

Mustafa Uslu: Partimin emrindeyim
Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı, ilçedeki seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, AK Parti Çukurova İlçe Başkanlığını da ziyaret etti.

banner625
Ziyaretinde İlçe Başkan Ramazan Çırak’la görüşen Uslu, “Partimin her zaman neferi oldum. Çukurova ilçesinde seçim kazanabilmek için birlik ve beraberlik içinde olmalı, parti içi çekişmelerin yaşanmasına fırsat vermemeliyiz. Bunun için de her birimiz nefer olmalı ve ilçedeki tüm insanlarımıza tek tek ulaşmalıyız” dedi. Uslu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çırak ise “Mustafa Uslu, çok sevdiğimiz ve saydığımız bir ağabeyimiz. Çukurova’yı kazanmak için sizin gibi değerli insanlara ihtiyacımız var. Allah yolunuz açık etsin” diye konuştu.

Teşkilatın ve halkın desteğiyle seçimi kazanacaklarına inancının tam olduğunu belirten Mustafa Uslu, “Çukurova ilçemiz, yerel belediyecilik anlayışıyla yönetilecek ve halkın yönetime katkısı sağlanacak. Bunun için de hep birlikte mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz