O sapık içerikli paylaşımı kim yaptı?

CHP Adana Kadın kollarının pankartının üzerindeki yazıyı değiştiren isim hakkında CHP Kocaeli illetvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten açıklama geldi.

O sapık içerikli paylaşımı kim yaptı?

Gazete paylaşımı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen'in yaptığını yazdı. Özen , sosyal medya hesabında skandal bir paylaşımda bulundu.
Özen, CHP'li kadınların taşıdığı “Kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar” pankartını fotoşop yöntemiyle “Kadına özgürlük, sevişiriz cenabet gezeriz. Tayyip sana ne, yaşasın laiklik” şeklinde değiştirdi ve Facebook hesabında paylaştı.

banner625
2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Özen'e en sert tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi.
Fotoğraf Sözcü Gazetesinden alınmıştır. 

Kaplan, “Bunun adı sapıklık, alçaklık, şerefsizlik. Sizin eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz yok mu? Bu ahlaksızlık için derhal gereğini yapın” dedi. Hürriyet şöyle devam etti: “Ben okurken utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa karşı derhal gereğini yapın.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz