banner641

Özdiş: Seyhan’ın sorunlarını çözmek için aday oldum

CHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı İbrahim Özdiş, Seyhan’ın sorunlarını bildiğini belirterek, “Çözüm üreteceğime ve çözeceğime inancım nedeni ile adaylık başvurusunda bulundum” dedi

Özdiş: Seyhan’ın sorunlarını çözmek için aday oldumbanner560

CHP Seyhan Belediye Başkan aday adayı İbrahim Özdiş Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Bir dönem Adana Milletvekilliği ve Seyhan Belediyesi Kuruluş dönemi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan İnşaat Mühendisi İbrahim Özdiş Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve yöneticilerle görüştü. İbrahim Özdiş, Özgür basının demokrasilerin olmazsa olmazı olduğunu belirterek gazete ve gazetecilere yönelik her türlü baskıya karşı olduklarını ifade etti.

Seyhan CHP Aday adayı İbrahim Özdiş, Seyhan ilçesinin Adana’nın merkez dokusunda önemli bir yeri olduğuna vurgu yaparak, “Seyhan ilçesinin sorunlarını yakinen biliyorum. Çözüm üreteceğime ve çözeceğime inancım nedeni ile adaylık başvurusunda bulundum” diye konuştu.

Özdiş, Seyhan Belediye Başkan adayı olduğunda projelerini de açıklayacağını da sözlerine ekledi.  

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’de  siyaset kurumunun ve seçimlerin önemli bir süreç olduğunu bu bağlamda tüm aday adaylarına başarı dilediklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2013, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640