Özgecan'ın Annesini Duygulandıran Buluşma

AK Parti Çukurova İlçe Kadın Kolları, Kadınlar Günü dolayısıyla, Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan ile yemekte bir araya geldi.

Özgecan'ın Annesini Duygulandıran Buluşma

Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan bir işyerinde düzenlenen yemeğe İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler, İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Türkibiş, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ile Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan katıldı.

İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, kadınlar gününün yanı sıra kadınların toplumdaki yeri ve önemini anlatırken Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı.

İlçe Başkanı Şahin Çetin de kadınların önemine değinerek "Hükümetimiz, kadınlarımızın yaşam standartlarının artırılması, hem de kadınlara yönelik şiddetin önlenmesi noktasında çalışmalarını sürdürmektedir. Kadınlarımız bizim baş tacımızdır" dedi.

banner625
Başkan Şahin Çetin, başta Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan olmak üzere bütün kadınlara çiçek vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan kongreyle Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na seçilen Selma Türkibiş de gün içerisinde özellikle esnaflık yapan kadınları ziyaret ederek çiçek verip günlerini kutladıklarını söyledi. Kongreden sonra ilk kez yemekte bir ara geldiklerini belirten Başkan Selma Türkibiş, “Bu özel günümüzde Özgecan'ımızın annesi Songül ablamız da bizleri kırmayarak bizlerle beraber oldu. Ben hem Songül ablamızın, hem de siz yönetim kurulu üyelerimizin gününü kutluyorum" dedi. 

YÖNETİM KURULU

Başkan Selma Türkibiş'in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Gülten Doğaner, Duygu Şahin, Sevil Yavuz, Türkan Sami, Şehri Özhan, Fatma Yatar, Hatice Üçbudak, Medine Sürükli, Semra Karatosun, Suzan Emmioğlu, Fatma Turhan, Ülkü Kurt, Gülsüm Gizem Gündoğan, Ayşegül Akay, Ayşe Gülizar Kapukaya, Bircan Ebru Koştur, Elif Nejla Arık, Fethiye Öner, Nazan Ceran, Nazime Tezcan, Nilüfer Telli, Sema Adanalı, Şifa Durhasan, Zarife Santürk.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz