Öztok: AKP gidecek dertler bitecek

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, ilçelere çıkartma yaptı

Öztok: AKP gidecek dertler bitecek

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, seçim çalışmaları kapsamında Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke, Kozan, İmamoğlu ve Aladağ ilçelerine giderek halkla buluştu.

1 Kasım seçimlerine zaman giderek daralırken seçim çalışmalarına son sürat devam eden MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, Adana’nın en uzak ilçesi olan Tufanbeyli’de partilileri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Öztok, burada Doğanlı, Evci, Çatalçam ve Bozgüney köylerine giderek halkla buluştu.

Buralarda yaptığı konuşmada 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çeken MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok,  “Halkımız bu seçimde yalana, talana, ayrıma, bölünmeye dur demek için sandık başına gidecek. 13 yıldır iktidarda olan AKP, yaptığı tüm icraatlarla gerçek yüzünü göstermiştir. Ekonomi batmıştır, çiftçi üretemez,  sanayici çalışamaz,  esnaf kepenk kapatacak duruma gelmiştir. Türkiye, artık kendi kendine yeten bir ülke olmaktan çıkmış, dışa bağımlı olmuştur. Bunun içindir ki ülkemizin aydınlık yarınları için, AKP gidecek dertler bitecek” dedi.

ŞEHİT CENAZESİNE KATILDI

Tufanbeyli ilçesinde temaslarını tamamlayan MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, önceki gün Şırnak’ta terör örgütünün düzenlediği silahlı saldırıda şehit düşen Uzman Çavuş Ali Çakar’ın Saimbeyli ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Şehit Uzman Çavuş’un ailesine başsağlığı dileyen Öztok tören sonrası esnafları gezerek başsağlığı temennisinde bulundu ve bayramlarını kutladı ardından partisinin ilçe örgütünü ziyaret etti.


banner560
FEKE’DE COŞKULU KARŞILAMA

MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok’un bir sonraki durağı Feke ilçesi oldu. Burada partililer ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Öztok, yaptığı konuşmada AK Parti hükümetine yüklendi. Öztok, “Çözüm süreci diye ortaya çıkanlar ülkemizi bölünmenin eşiğine getirmiştir. Yine bir fidanımızı toprağa verdik. Daha 23 yaşındaydı, bu vatan için şehit oldu. Ailesi gururla ‘Bu vatana bir Alim değil, bin Alim feda olsun diyor’ çok merak ediyorum iktidardakiler akşamları nasıl uyuyorlar” diye konuştu.

KOZAN-İMAMOĞLU VE ALADAĞ ‘DA COŞKU VARDI

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Milletvekilleri Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz ve milletvekili adaylarının da katıldığı ilçe ziyaretlerine Feke’den sonra Kozan ilçesine gidilerek devam edildi. Bu arada İlçe Başkanı Nihat Atlı ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Cahit Öztok, partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı. MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, ardından, İmamoğlu ve Aladağ ilçelerine giderek partililerle ve vatandaşlarla bayramlaşmayı sürdürdü. 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz