banner654

Öztok “Ankara’da sizin sesiniz olacağım”

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, seçim çalışmaları kapsamında devam ettiği STK, Meslek Odaları ve Derneklere olan ziyaretlerini ara vermeden ve seri bir şekilde sürdürüyor.

Öztok “Ankara’da sizin sesiniz olacağım”
banner625
Cahit Öztok ve beraberinde MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran ve partililerle birlikte ilk olarak Andırınlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ardından da kısa adı KAVAK olan Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfını ziyaret etti. Dernek Başkanı Misal Bolat, KAVAK Başkanı Mustafa Çiçekçi, Yönetim Kurulu ve üyeler tarafından samimi ve sıcak bir şekilde karşılanan MHP Adana Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok,  yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: 
 “Memleketiyle gurur duyan ve memleketine hizmet için siyaset yapan içinizden biriyim. Vatan sevgisi, Bayrak aşkı ve Hizmet heyecanı siyaset yapma iştahımı artıran en önemli faktörlerdir. İş ve Ticaret dünyası her zaman siyasetle ilişki içerisinde olmuştur. Olmalıdır da. Siyaset, Sanayi,  Tarım ve Ticareti desteklemeye yönelik olmalıdır. Bu alanlarda teşvik edici ve katkı sağlayıcı bir duruşa sahip olunmalıdır. Siyasetin ana malzemesi insandır. Seçilecek olanlarda seçecek olanlarda insandır. Hayattaki en güzel şeylerden birisi de mensup olduğumuz toplumun bireylerinin öncelikli ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri yapabilme yetkisine sahip olmaktır. Siyasette hemşehri desteğine inanın biriyim. 1 Kasım’da yapılacak erken genel seçim ülkemizin var olma ya da yok olma seçimi. 13 yıldır iş başında olanların, ülkemizi ne hale getirdiklerini hepimiz üzülerek, içi yanarak görüyoruz. Bu kötü gidişe dur demek için bu seçimde  Milliyetçi Hareket Partisini tercih etmenizi istiyorum. Hangi siyasi partiye sempati duyarsanız, hangi partiye oy verirseniz verin. Ama bir şeye dikkat edin o listelerde sizden biri var mı? Ben sizden biriyim ve seçilirse sizin Ankara’da sesiniz olmaya hepinizin huzurunda söz veriyorum” 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz