Öztok: MHP’nin iktidarı kaçınılmaz olmuştur

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, 1 Kasım’da yapılacak erken seçimin Türkiye’nin var ya da yok olma seçimi olduğunu söyledi. Öztok, “Cumhuriyetimizin bekası, milletimizin refahı ve lider bir Türkiye için MHP’nin iktidar olması kaçınılmaz olmuştur” dedi.

Öztok: MHP’nin iktidarı kaçınılmaz olmuştur
banner625
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Adana milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, İl Yöneticileri ile birlikte Yüreğir İlçesi’ne bağlı Karacaoğlan Mahalle Muhtarı Ahmet Özbolat, Çukurova İlçesi’ne bağlı Toros Mahalle Muhtarı Kemal Çelebi ve  Huzurevleri Mahalle Muhtarı Mustafa Karaçor’u ziyaret etti. Ziyaretlerde Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu değerlendiren MHP Adana Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, “7 Haziran’dan sonra oluşan parlamento yapısı tek başına bir siyasi partinin iktidar olmasına imkân vermemiştir. Alınan kararla yeniden bir erken genel seçime gidiyoruz. Kuşkusuz halkın hür iradesinin tecelli etmesini sağlayan bu seçimler, demokrasinin en temel ve vazgeçilmez haklarındandır. 1 Kasım’da yapılacak erken genel seçim ülkemizin var olma ya da yok olma seçimidir. Milletimiz şartlar ne kadar namüsait olursa olsun, kararlılık içinde sandığa gidecek ve eşşiz sağduyusu ile iradesini bir kez daha ortaya koyacak ve Türkiye’yi felakete sürüklediğini itiraf edenlerden sandıkta hesap soracaktır. Bu millet her alanda ülkeyi bataklığa sürükleyen AKP’ye dur deme vaktinin geldiğini gördü. 7 Haziran’da bu partiye iktidar şansı vermeyen aziz milletimiz, sonraki süreçte yaşananlar sayesinde olan biten her şeyin farkına varmıştır. Terör örgütüyle pazarlık masasına oturan bir iktidarın basiretsizliği ülkenin kan gölüne dönmesine neden olmuştur. Ülkeyi bu terör belasından kurtaracak tek parti MHP’dir. Halkımız bunun farkındadır ve 1 Kasım’da MHP kadrolarını göreve getirecek hamleyi yapacaktır” dedi.
Muhtar ziyaretlerinin ardından MHP Adana Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, Huzurevleri Mahallesin’deki kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Öztok, daha sonra  Beledeyevleri’nde bulunan semt pazarına giderek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. MHP Cahit  Öztok, alış-veriş yapan ve tezgahlarda satış yapan bayanlara kırmızı karanfil dağıttı. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz