Öztürk'ten Cumhuriyet Bayramı mesajı

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Cumhuriyet Bayramı coşkusunu 90. yıldönümünde dahi ilk günün şevki ve heyecanı içinde kutlamalıyız” dedi.

Öztürk'ten Cumhuriyet Bayramı mesajıbanner625

Başkan Prof. Dr. Öztürk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 90. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, Türkiye’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti “Fazilet Düzeni” olarak tanımladığını söyledi. 29 Ekim 1923’de ilan edilen Cumhuriyetimizin 90. kuruluş yıldönümü olduğunu vurgulayan Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Cumhuriyet Milli mücadele de bir fikir ve ideal olarak yaşanmıştır” dedi.

“ATATÜRK’ÜN KOYDUĞU HEDEFLER BİZİM DE HEDEFİMİZDİR”

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, “Halka hizmete talip olduğumuzda bizim de amacımız yönetmeye talip olduğumuz Seyhan’ı fazilet ve adaletle halkla birlikte yönetmekti.” şeklinde konuştu.

“Seyhanlı’nın bize verdiği emaneti kabul ederken önümüze bir hedef koyduk.” diyen Başkan Prof. Dr. Öztürk, “Hedefimiz Adanamızı Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü olan 2023’te yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmektir. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu hedefler bizim de hedefimizdir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2013, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz