Recep AK İmamoğlu’na Belediye Başkan a.adayı oldu

MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüşen Recep Ak, henüz Karaisalı Belediyesi’ndeki görevinden istifa etmedi. Seçim takviminin başlamasından sonra istifa edeceğini söyleyen Ak, Karaisalı Belediyesi’ndeki deneyimlerinin ışığında İmamoğlu için hizmet etmek için aday adayı olduğunu açıkladı.

Recep AK İmamoğlu’na Belediye Başkan a.adayı oldu

Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Recep Ak, MHP’den İmamoğlu Belediyesi’ne başkan adayı oldu. Aday adayı olmadan önce MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüşen Recep Ak, henüz Karaisalı Belediyesi’ndeki görevinden istifa etmedi. Seçim takviminin başlamasından sonra istifa edeceğini söyleyen Ak, Karaisalı Belediyesi’ndeki deneyimlerinin ışığında İmamoğlu için hizmet etmek istediğini ifade etti.

banner625
Belediyeciliğin devletle vatandaşı buluşturmak olduğunu kaydeden Ak, “Üretken belediyecilik hizmeti vereceğiz. Yapacağımız planlamaları uygulamalarımızla birleştireceğiz. Belediyecilikle hizmet ile toplumsal faydayı birleştireceğiz. Kent ile kentliyi birleştiren bir belediyecilik sağlayacağız. Bu nedenle aday adayı oldum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yok
Yok - 10 ay Önce

Boş is

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz