Reyhanioğlu: Sandığa giderek oyunuzu kullanın

Liberal Demokrat Parti Çukurova Belediye Başkan Adayı Ülkü Reyhanioğlu Pazar günü tüm Çukurova halkının sandığa giderek oyunu kullanması istedi ve mevcut düzenden şikâyetçi olan insanların isteklerinin gerçekleşme yerinin sandık olduğunu belirtti.

Reyhanioğlu: Sandığa giderek oyunuzu kullanın
Çukurova İlçesi’nde semt pazarlarını dolaşarak partisini ve projelerini tanıtma imkânı bulan Belediye Başkan Adayı Ülkü Reyhanioğlu, demokrasilerde hür iradenin yansıdığı yerin sandık olduğunu belirterek ‘Çukurova için projelerimizle yola çıktık. Seçmenlerimizle buluştuğumuzda bizlere olan güvenlerini görünce mutlu oluyorum. Mevcut düzenin olumsuzluklarını şikayet etme yerine değişimin gerçekleşeceği adresin sandık olduğunu belirterek halkımıza projelerimi anlatıyorum. Aldığım tepkiler de bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor’ dedi.

banner625
Liberal Demokrat Parti’nin bu seçimlerde güçlenerek Çukurova’da önemli hizmetler yapacağına halkın da inanmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Belediye Başkan Adayı Ülkü Reyhanioğlu, diğer siyasi partilerin adaylarına da başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz