"Saadet Partisi Milli görüşü Temsil eden tek parti"

Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. M. Çelebi Keyhıdır, mahalle mitinglerinin yanı sıra pek çok esnaf ziyareti ve düğün gibi programlara da katılarak vatandaşlarla bir araya geliyor.

"Saadet Partisi Milli görüşü Temsil eden tek parti"

banner625
Medyada da demeçler veren Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır, Kılınç ailesinin düğün merasimine katıldı. Burada gelin ve damada bir ömür mutluluk dileklerini ileten M. Çelebi Keyhıdır daha sonra 104.8 frekansından yayın yapan Radyo Barış’ta Serpil Orhan’ın konuğu oldu. Orhan’ın soruları yanıtlayan Keyhıdır, Erbakan ve Ak Parti ile ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:”Necmettin Erbakan aslında Erdoğan’ı görevlendirdi Ak Parti’nin gizli kurucusu aslında Necmettin Erbakan’dır. Aslında Erdoğan’ın uyguladığı bütün sistemler Rahmetli Erbakan’ın istediği sistemlerdir. Saadet Partisi sivil toplu kuruluşu olarak kalmalıdır deniyor. Gerçekten Erbakan’ın böyle gizli bir vaadi oldu mu?“ Erbakan Hocamı tanıyanlar ne kadar dürüst, ne kadar vatansever olduğunu bilir. Erbakan Hoca’yı rahmetle anan insanlar Erbakan Hoca’nın yalan söylemeyeceğini de bilir. Erbakan Hoca haşa sahtekar mıydı ki hem milletine hem de teşkilatına bunlar Siyonizm ve Irkçı Emperyalizmin kurduğu partidir beni bunların günahına alet etmeyin diyecek diğer taraftan da onlara hadi aslanlarım gidin bu işleri yapın diyecek haşa! Böyle bir insan olduğunu tahmin etmiyoruz ki, Erbakan Hocam mahkemenin karşısında bile kafa gidecek diye yalan söylememiş bir insandır. Bunu en iyi de onlar bilirler. Bugüne kadar yapılan icraatlara baktığımız zaman zaten kendileri biz Milli Görüş gömleğini çıkarttık artık Milli Görüş’le işimiz yok demişlerdir.  Bizim icraatlarımızdan 11 aylık Refah Yol döneminden örnek denk bütçe yaptık yapılmış mıdır? D8’lere hiç el atılmış mıdır? Havuz sistemi kullanılmış mıdır? Maalesef! Sadece Erbakan Hoca’mın ölümünde hanımını bir kere ziyaret edeceksiniz. Ondan sonra da Erbakan Hocam’a laf söyleyeceksiniz. Buna da hangi akıl sahibi inanır ben bilmiyorum.”

 Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır, daha sonra mahalle mitinglerine katılmak üzere Radyo Barış’tan ayrıldı, program sunucusu Serpil Orhan’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz