banner654

Sarıçam Belediyesi’nden “Şehitlerimize Dua” etkinliği

Sarıçam Belediyesi tarafından organize edilen “Şehitlerimize Dua” etkinliği 4 Ekim Pazar günü saat 20.00’de yapılacak. Belediye Başkanı Bilal Uludağ, son zamanlarda ülke genelinde ve bölgelerinde birçok şehit verdiklerini, onları anma adına böyle bir etkinliği yaptıklarını belirterek, tüm Adanalı ve Sarıçamlıları etkinliğe davet etti.

Sarıçam Belediyesi’nden “Şehitlerimize Dua” etkinliği
banner625
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Kozan Yolu Otoban kavşağında Senem Market ve Çanakkale Şehitler Anıtı yanındaki etkinliğin sunumunu Fatma Beyza Gündoğan’ın yapacağını, Naatlarda Dursun Ali Erzincanlı, gönül sohbetlerinde Prof. Dr. Mustafa Karataş, Kur’an Tilaveti’nde Hacı Mehmet Tanç, yer alacağını söyledi.

Başkan Uludağ, ayrıca bu “Şehitlerimize Dua” etkinliğinde Kardeşlik Seması gösterisinin de yapılacağını kaydedip, ”Ülke olarak zor günler geçiriyoruz.  Bu vatan toprakları için birçok şehit verdik. Gerektiğinde de vatanımız için vermeye devam edeceğiz. Bölgemizden de son zamanlarda epeyce şehidimiz oldu. Sarıçam’da ise 4 şehidimiz var.  Vatanları için canlarını veren bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.  Şehitlerimiz için ise böyle bir gün yapmayı uygun bulduk.  Tüm hemşerilerimizi 4 Ekim Pazar günü saat 20.00’de bu anlamlı etkinliğe katılmaya ve şehitlerimizin ruhunu yad etmeye davet ediyorum. ”dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz