Seyfettin Yılmaz siyaseten kendini kurtaramadı!

MHP'den ilk seçildiğinden itibaren net ve gerçekçi söylemleriyle partili ve partisiz halkın sempatisini kazanan Milletvekili Seyfettin Yılmaz, siyaseten yalpalayınca MHP'de de kendine yer bulamadı.

Seyfettin Yılmaz siyaseten kendini kurtaramadı!

YORUM HABER

Adana'da uzun süre görev yapmasının da etkisiyle halkla çok iyi bağ kuran MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, İYİ Parti dönemi ve ardından diğer siyasi konularda net duruş gösteremeyince partisince de dışlandı. Araya aracılar girerek Bahçeli ile arasını düzelttiğini sanan Yılmaz listeler açıklandığında aslında durumu düzeltemediği ortaya çıktı ve liste dışı kaldı. 

banner625
Söylemleri ve duruşuyla halkın takdirini kazanan Yılmaz "siyasi ikbal" derdine düşünce hatalar yapmaya başlamış, partili, partisiz halkın takdirini kazandığı söylemlerini değiştirince de gözden düşmüştü. Siyaseten "yalpalayan" Seyfettin Yılmaz sonunda net duruş gösteremeyen tüm siyasetçiler gibi liste dışı kaldı.

Adanahabermerkezi.com editörü Murat Berhun çok uzun süre önce Seyfettin Yılmaz'ın bu söylem değişikliğini haberlerine taşımış ve adeta bugünü dünden tahmin etmişti. 

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz'ın yutarsız söylemler için eski haberlerimize bakmanız yeterli.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz