Soner Çetin'den "Büyükşehir adayını açıklayın" çağrısı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Çukurova Belediye Başkanı Çetin konuşmasında halkın hislerine tercüman olduğunu belirtti.

Soner Çetin'den "Büyükşehir adayını açıklayın" çağrısı

banner625
Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de konuşmasında halkın hislerine tercüman olduğunu belirterek “Ne demek istediğinizi anlıyorum. ‘Adanalı artık CHP'nin bayrağını Büyükşehir Belediyesinde de dalgalandırmak istiyor. Biz hazırız seçimlere az bir zaman kaldı adayımızı da bize emanet edin bir an önce işimize bakalım diyorsunuz' doğru mu?  “dedi. Çetin konuşmasında "2019'da Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını size sunacağız" dedi. 

Soner Çetin, Kılıçdaroğlu'na “Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını da getirip teslim etme”sözü vererek,  “Dört yılda dolu dolu hizmetler yaptık. Hayali projelerle işimiz yok. Hepsi somut projeler, halka dokunan hizmetler. Hizmette hiç ayrım yapmadık. Yapılan kamuoyu araştırmalarında beni Türkiye'nin en başarılı belediye başkanı seçildik”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
..
.. - 1 yıl Önce

ZEYDAN KARALAR...

SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz