banner641

Sözlü balıkçılar esnafının sorunlarını dinledi

Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Hüseyin Sözlü, Adana’da oto galericileri ve balıkçı esnafıyla bir araya geldi.

Sözlü balıkçılar esnafının sorunlarını dinledibanner560

Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öcal ile birlikte oto galericiler sitesini ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, galerici esnafı tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Türkiye genelinde olduğu gibi Adana’da da ikinci el oto satışının çok durgun olduğunu belirten Başkan Sözlü, bu nedenle zor günler geçiren galerici esnafının sorunlarını dinledi.

Esnaf ziyaretlerine Balıkçılar Pazarı’nda devam eden Sözlü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde Adana’ya yakışır bir balık hali yaptıracağı müjdesini vererek:

‘’ Adana, sadece kendisinin değil, çevre illerin de balık ihtiyacını karşılayan bir merkez. Ancak henüz bir balık hali yok. Mevcut balık pazarı ise fiziki yapısı, kapasitesi ve ulaşımı açısından Adana’ya yakışmıyor. Kısmet olur da Büyükşehir Belediye Başkanı seçilirsek, Adana’ya modern bir balık hali kazandıracağız.’’ diye konuştu.

Kendisine gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Sözlü, esnafa teşekkür ederek hayırlı işler diledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2013, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640