Sözlü'den MHP Çukurova'ya ziyaret

Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Sözlü, MHP Çukurova ilçe teşkilatını ziyaret etti. Teşkilat binasındaki ziyarete MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Sözlü'den MHP Çukurova'ya ziyaret 

banner625
Teşkilat binasında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,"Adana’da var olan dinamizmi hayata geçirmek için aday adayı olduk. Var olan değerimizi kıymetimizi önce bizim anlamamız gerekiyor. Bu dinamizmi hayata geçirdiğimiz zaman Adana’nın bir ucundan bir ucuna tüm belediyeleri almamız imkânsız değil. Bu bilinçle çalışmalarımıza hız verdik. Girmediğimiz ev, çalmadığımız kapı kalmayacak. Fikirlerimizi anlatacağız ve MHP’nin Adana’daki gücüne güç katarak tüm belediyeleri alacağız” dedi.

 

Yapılacak olan yerel seçimlerin önemine değinen Sözlü, "Yapılacak olan yerel seçimler MHP’nin ilk genel seçimlerde daha fazla oy alarak bizi iktidara taşıyacak olması açısından önemlidir. Yerel seçimlerde Adana Genelinde Yüzde 40’ın üzerinde oy alacağımızı düşünüyorum. Bu Türkiye genelinde ise yüzde 25’lere varacaktır. Bunu neden söylüyorum. Bir araştırma şirketi yapmış olduğu anketlerde yerel seçimlerde MHP’nin oylarının arttırdığını göstermektedir. Biz yüzde 25’lere geldiğimiz zaman MHP’nin önünde hiçbir parti duramaz. İnşallah tüm teşkilatlarımızla elbirliği halinde bu günlere de ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz