Sözütek'ten Ak Parti İl Başkanı Yeni'ye ziyaret

Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, esnaf ve sanatkarların güncel meselelerini görüşmek üzere AK Parti Adana İl Başkanı Av.Fikret Yeni'yi ziyaret etti...

Sözütek'ten Ak Parti İl Başkanı Yeni'ye ziyaret
banner560

Birlik Başkan Vekili, Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Tatlıcı - Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Metin Taylancı, Adana Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş ile ESOB Genel Sekreteri Sema Kartalmış'ın da katıldığı görüşmede, misafirlerini sıcak ve samimi şekilde karşılayan İl Başkanı Yeni, Başkan Sözütek'ten esnafın gündemdeki meseleleri konusunda bilgi aldı.
Sözütek, esnaf ve sanatkarları da ilgilendiren bazı kanun tasarıları, zorunlu trafik sigortalarındaki fahiş fiyatlar ile Suriyeli mülteciler, şehir merkezinde sayıları hızla artan AVM'ler olmak üzere  şehir merkezindeki trafik sorunu konusunda konuşurken, Ali Münif Yeğenağa (Yağcamii - Büyüksaat güzergahı) Caddesi'nin yeniden küçük araç trafiğine açılması sorunun çözümüne destek istedi.

İl Başkanı Yeni de, taslak hazırlığındaki bazı kanunların durumu hakkında Hükümet içinde konuyla ilgili milletvekillerini arayarak aldığı bilgileri Başkan Sözütek ve yöneticilere aktardı.  Başkan Sözütek ve beraberindeki Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri de, İl Başkanı Yeni'ye esnaf - sanatkarların sorunlarına gösterdiği duyarlılık ve sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek partiden ayrıldılar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572