Torun: Hizmetsizlik zincirini kıracağız

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun; “Ülkesini, milletini, bayrağını, Adana’yı, Adanalıyı sevmek demek; Adana’ya hizmet Etmek demektir” dedi

Torun: Hizmetsizlik zincirini kıracağız
Yerel seçiklerin yapılmasına artık sayılı günler kaldığına ve 30 mart seçimlerinin, Adana’nın parlak geleceğine açılacak kapının anahtarı olduğuna dikkat çeken Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Ülkesini, milletini, bayrağını sevmek demek, insanına hizmet etmek demektir. Adana’yı, Adanalıyı sevmek demek; Adana’ya hizmet etmek demektir. Seçimlerin yapılmasına sayılı günler kala, hükümetimizin destek ve teşvikleriyle  belediyecilik hizmetleri ve modern şehircilik açısından çok daha mutlu bir Adana oluşturacağımızı bir kez daha yüksek sesle haykırıyorum. Yapacağımız hizmet ve yatırımlar, Adana’ya şimdiden hayırlı olsun” dedi.

BELEDİYEYİ İFLAS ETTİREN, İLÇELERİNİ SUSUZ BIRAKANLAR ADANA’YA HİZMET EDEMEZ
banner625
Gittiği tüm mahallelerde mitinge dönüşen toplantılarda, esnaf gezilerinde ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerinde, Adana için yapacakları hizmet  ve yatırımlara anlatan Abdullah Torun, “Adanalı hemşehrilerimiz, 30 yıldır mahkum edildiği hizmetsizliğe artık ‘dur’ demeye kararlı. Gittiğimiz her yerde hemşehrilerimiz haklı isyanların dile getirirken, biz yapacaklarımızı haykırıyoruz. Yıllardır yönettikleri Adana büyükşehir Belediyesi’ni iflas ettirenler, yıllardır yönettikleri ilçede vatandaşlarını içme suyundan mahrum bırakanlar mı Adana’ya hizmet edecek? Artık halkı kandırmayı bıraksınlar. Adanalı hemşehrilerimiz, 30 Mart seçimlerinde bu kötü gidişe son verecek. Bizim dönemimizde, Adana Büyükşehir belediyesi gerçek anlamda Ak belediyecilik ile yönetilecek  ve  tüm ilçe belediyeleri ile ele ele vererek, Adanamız hak ettiği konuma ulaşacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz