Torun; “Sandık, 30 yıllık karanlığın sonu olacak”

Seçim kampanyasını, hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun toplumun tüm kesimlerine seslendiği; “Adana İçin Canla, Başla, Aşkla çalışmaya ben hazırım. Sensiz Olmaz” sloganı çerçevesinde başarılı bir performansla yürüten Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Pazar günü yapılacak seçimlerin Adana’nın hak ettiği hizmet ve yatırımlarla buluşmasının müjdecisi olduğunu söyledi.

Torun; “Sandık, 30 yıllık karanlığın sonu olacak”
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, yoğun bir tempoyla sürdürdüğü seçim maratonunun son gününde tüm Adanalılara, “Kentimizin aydınlık geleceğini birlikte inşa edelim. Çocuklarımıza çok daha yaşanılabilir bir Adana’yı birlikte oluşturalım. Esnafıyla, işçisiyle, memuruyla, emeklisiyle, genciyle, yaşlısıyla toplumumuzun tüm kesimlerinin yaşamaktan mutlu olduğu bir Adana’yı el birliğiyle, kavgalardan ve kısır çekişmelerden uzak, huzur ve barış içinde tesis edelim. Adana için canla, başla, aşkla çalışmaya ben hazırım. Sensiz olmaz” mesajıyla seslendi. 
ADANA’YI CEZALANDIRANLAR ADANALIYI KANDIRAMAYACAK 
Açıklamasında, her açıdan sahip olduğu zengin potansiyelin değerlendirilmemesinden dolayı Adana’nın hak ettiği konumda olmadığını bir kez daha vurgulayan Abdullah Torun,”Adana’yı otuz yıldır yönetmelerine rağmen kenti her açıdan geriye götüren, Büyükşehir Belediyesi’nde kurdukları krallığı devam ettirebilmek için her dönem her partiden aday olan, Adanalıya değil, rant çevrelerine hizmet eden, devlet ve özel sektör yatırımlarını engelleyerek Adanalıyı cezalandıran zihniyet ve bu zihniyetin uzantıları, hak ettikleri yanıtı bu kez sandıkta alacak. Adanalı hemşehrilerimizin, kendisini cezalandıran ve Adana’nın geleceğini çalan bu zihniyete ve uzantılarına asla prim vermeyeceğine, teveccühleriyle Ak kadroları göreve getirerek ‘Adana’yı Ak Geleceğe’ taşıyacaklarına tüm kalbimle inanıyorum“ dedi.
banner625
GERÇEK “AK BELEDİYECİLİK” İLE “BÜYÜK HİZMETLERE” İMZA ATACAĞIZ
Pazar günü yapılacak seçimlerde halkın önüne konulacak sandığın, Adana’daki hizmetsizlik karanlığın sonu olacağını ifade eden Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana’yı tüm ilçeleriyle birlikte modern hizmetlerle geleceğe taşımak yolunda Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarını, merkezi hükümetin desteği ile birleştireceklerini söyledi. Abdullah Torun, mesajını şu cümlelerle sonlandırdı; “Adana Büyükşehir Belediyesi’nin misyonu, Adanalı hemşehrilerimizin yaşamlarına kalite katmak için büyük ve kalıcı hizmetler gerçekleştirmektir. Ne yazıktır ki Büyükşehir Belediyesi’ni uzun yıllardır yönetmelerine rağmen, Türkiye’mizin bir çok iline çağ atlatan ‘Ak Belediyecilik’ anlayışını asla benimsemeyen zihniyet, Adana’yı geleceğe taşıyacak büyük hizmetler üretmek yerine, makam endişesiyle tüm kesimlerle kavga ederek, sürekli kaos üretti. Bu sorumsuzluğun cezasını ise Adana çekti, Adanalı çekti. Pazar günü yapılacak seçimlerde hemşehrilerimizin vereceği her bir oy, Adana’ya layık görülen hizmetsizlik karanlığının sonu olacağı gibi, Adana’mızın aydınlık yarınları denizinde bir damla olacaktır.  Merkezi hükümetimizin desteğiyle Adana’ya yapacağımız devasa hizmet ve yatırımlar Adana’ya şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.”

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz