Tümer “Esnaf ve sanatkar, ülkenin bel kemiği”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanvekili Mustafa Göktaş’ı ziyaret etti.

Tümer “Esnaf ve sanatkar, ülkenin bel kemiği”
banner560

Mustafa Göktaş’ın vefat eden amcası Ali Hikmet Göktaş için başsağlığı dileyen Tümer, esnaf ve sanatkarların bir ülkenin bel kemiği olduğunu vurguladı.

Esnaf ve sanatkarların üretim ve istihdama yaptığı katkıyla teşvik edilmesi ve desteklenmesinin önemine işaret eden Tümer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’nin ekonomik kurmaylarının halkın yararına, esnaf ve sanatkarın gelişimi, üretiminin artması için önemli çalışmalar yürüttüğünü vurguladı. Tümer, fırsat buldukça meclis çatısı altında esnafın sorunlarının çözümü için uğraş vereceğini, kentteki çalışmalarında da esnaf ve sanatkarların yanında yer alacağını kaydetti.

Ziyareti için Tümer’e teşekkür eden Mustafa Göktaş ise parti ayrımı gözetmeksizin halkın sorunlarıyla ilgilenen, ulaşılabilir bir milletvekili olan Tümer’in Adana için bir şans olduğunu söyledi. Göktaş, esnaf ve sanatkarlar olarak Adana ekonomisine maddi-manevi katkı sunmaya özen gösterdiklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER