banner641

Ünüvar, TÜMSİAD’ da

Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Adana’nın kalkınması için iş adamlarını yapacağı her türlü yatırımları desteklemeye hazır olduklarını söyledi.

Ünüvar, TÜMSİAD’ daAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar,  Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMS İAD) Adana Şubesini ziyaret etti.

TÜMSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili Necdet Ünüvar’ı kapıda karşıladı. Hoş sohbetlerin yapıldığı ziyarete, karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

banner560
TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Deniz Köse, sohbette derneğin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Köse, üyelerinin ve iş adamlarının yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek destek istedi.

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın iş adamlarına büyük önem verdiğini hatırlattı. Ünüvar, Adana’nın kalkınması için iş adamlarını yapacağı her türlü yatırımları desteklemeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyaret sonunda Deniz Köse,  Milletvekili Ünüvar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek günün anısına hatıra fotoğraf çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640