banner641

'Vallahi de billahi de kazanacağız!'

MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan, “Vallahi de kazanacağız Billahi de kazanacağız” sözleriyle hayli iddialı konuştu.

 'Vallahi de billahi de kazanacağız!'

HUZUR VE İSTİKRAR VURGUSU
MHP’li Ahmet Erdoğan, mahalle turlarına hız verdi.  Bir taraftan sivil toplum örgütlerini ziyaret eden, diğer taraftan mahalle sakinleriyle buluşan Erdoğan, son olarak Narlıca, Fevzipaşa, Barış mahallesinde önemli mesajlar verdi. 
Erdoğan, bir kentin gelişimi için öncelikle huzur ve istikrara ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Huzur ve istikrarın, ancak iç barışla mümkün olacağını kaydetti.
SEYHAN BÜYÜK KÖY GİBİ
Erdoğan “MHP’nin yereldeki iktidarı şu an Türkiye Cumhuriyeti’ne reva görülen iç huzursuzluğu gidermek, barış ve huzuru, kardeşlik hukukunu yeniden ve daha güçlü şekilde tesis etmek için de halkımıza büyük bir fırsat sunacak. Şu anda birkaç mahallesi hariç büyük bir gettolaşma görüntüsü veren, büyükşehirde cazibe merkezi olması gerekirken merkez ilçe olma niteliklerinden hızla uzaklaşarak büyük bir köy hüviyetine bürünen, gelişmişlikte, estetikte dip yapmış Seyhan’ı hak ettiği yere getirmek istiyoruz.” Dedi.
76 MİLYONU KUCAKLIYORUZ
Erdoğan, konuşmalarında şunları söyledi:
“Seyhan’da on yıldır iktidara mensup bir belediye görev yapıyor. MHP ise on yıldır yerelde ve genelde muhalefette kalarak, milletin hakkını, hukukunu savunmanın çabasını veriyor. Artık Seyhan’da gerilim ve istismar tüccarlarının vakti doldu. Bu vatan topraklarında yaşayan herkesi ayrımsız kucaklayan, herkesi bir ve eşit gören, 76 milyonu bağrına basmaya hazır Türk milliyetçileri yetki bekliyor.”
SEYHAN’DA EN İRİ EN DİRİ PARTİYİZ
Erdoğan “Allah’ın izniyle değerli hemşehrilerimizin desteğiyle Seyhan’da bu yetkiyi alacağız. Şu anda Seyhan’da da en iri en diri parti konumunda olan Milliyetçi Hareket’in yerel iktidarına sayılı günler kaldı. Bu hamasi bir söylem değil; bir inancın, bir azmin ve kararlılığın, halkımızın MHP’ye göstermiş olduğu teveccühün ifadesidir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle vallahi de kazanacağız, billahi de kazanacağız.” şeklinde konuştu. 
OTO CENTER’DE ESNAF ZİYARETİ
MHP Seyhan Belediye Başkan A. Adayı Ahmet Erdoğan, mahalle gezilerinin ardından sivil toplum örgütlerine de ziyaretler gerçekleştirdi. Bu kapsamda Oto Center’i ziyaret ederek esnafla sohbet etti. Bu ziyaretinde Oto Center Site Başkanı İbrahim Öcal ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2013, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640