Yaşar Turan A. Adayları ile buluştu

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, Yüreğir Belediyesi aday adaylarını yemekte bir araya getirdi. Vizyon Kebapta bir araya gelen AK Partili Belediye Başkan aday adayları ile İlçe yönetimi, bilgi alışverişinde bulundular.

Yaşar Turan A. Adayları ile buluştu

Daha önce Belediye Başkanlığı, il Başkanlığı yapmış aday adaylarının da hazır bulunduğu yemek oldukça samimi ortamda gerçekleşti. Ortak amacın Yüreğir'e hizmet olduğunu açıklayan AK parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan eksiksiz gelen tüm aday adaylarının bir çatı altında toplanmalarının sevindirici olduğunu söyledi.

banner625

Az uyuyup çok çalışarak Yüreğir halkına hizmet edeceklerinin altını kalın çizgilerle çizen Başkan Turan “ Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte çalışmalara başladık. İlk işimiz Yüreğir'e hizmet etmek için yola çıkan Belediye Başkan Aday adaylarımız ile bir yemek yedik. Yemekte önemli kararlar çıktı. En önemli kararlardan biri ise Tüm Aday adaylarımız “Kim aday çıkarsa çıksın beraber çalışacağız”   öngörüsüydü. Kimin isminde karar kılınırsa kılınsın diğer tüm aday adaylarımız ile beraber çalışmaya devam edeceğiz. Onların deneyimlerinden faydalanmak istiyoruz.  Katılan tüm aday adaylarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reisçi
Reisçi - 5 ay Önce

Allah yar ve yardımcınız olsun

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz