Yaşar Turan'a gençlerden tam destek

AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Turan, partisinin ilçe gençlik kolları yönetici ve üyeleriyle bir araya gelerek, Yüreğir’in sorunlarını ve hayata geçirecekleri projeleri konuştu. Turan, teşkilat ve gençlerin de katılımının sağlandığı bir yönetim anlayışı içinde olacaklarını söyledi.

Yaşar Turan'a gençlerden tam destek

AK Parti’nin gençlik teşkilatlanmasında siyasete girdiği ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği hedeflerde yürürken, ülkeye hizmetin, çocuklara, gençlere, geleceğe hizmet olduğunu öğrendiğini aktaran AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Turan, Yüreğir’i atıl durumdan, modern şehir görüntüsüne kavuşturmak ve sosyal donatılarla, yaşam kalitesini artırmak için mücadele edeceğini söyledi. Gençlerin istek ve taleplerini de dinleyen Turan, AK Parti’nin yerel hizmet anlayışında gençlere çok önemli görevler düştüğünü ve AK Parti’nin gücünü de arkalarına alarak, gençlere daha iyi imkanlar sağlamak için çalışacaklarını anlattı.

Yerel belediyeciliğin AK Parti iktidarıyla birlikte değişim geçirdiğini ve sosyal belediyecilik anlayışının ülke genelinde yerleştirildiğini kaydeden Yaşar Turan, “Yüreğir’deki en önemli eksiklik, sosyal belediyecilikti. Bunu da benim de meclis üyesi olarak görev aldığım Yüreğir Belediyesi son 10 yılda belli bir noktaya getirdi. Bizim gençler olarak yapacağımız, bu değerlerin üzerine daha fazlasını ekleyerek, Yüreğir’i daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek. Bunun için de sizlerle birlikte sürdürdüğümüz mücadelemize devam edeceğimiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2013, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
ümit sümer
ümit sümer - 6 yıl Önce

sayın yaşar turanı gönülden destekliyorum yüreğir için takdir edilecek bir insan

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz