Yüreğirli Gençlerden Anlamlı Etkinlik

CHP Yüreğir Gençlik Kolları ve Halkçı Liseliler(Halk-Lis) Yüreğir örgütleri bugün Yüreğir Halıcılar lisesinde ki bir kampanyaya destek amaçlı topladıkları eşyaları Yüreğir Halıcılar Lisesi aracılığıyla yardıma muhtaç insanlara ulaştırdılar.

Yüreğirli Gençlerden Anlamlı Etkinlik
banner560

Yüreğir Halıcılar Lisesi Urfa Uluhan İlkokulu’nu kardeş okul seçti ve 5 günlük bir yardım kampanyası başlattı. Bu kampanyayı duyanlardan hep olumlu dönüşler alındı. Bu olumlu dönüşlerden biride CHP Gençlik Kolları eski yöneticisi Muhammet Erginkara oldu. Muhammet Erginkara bu kampanyayı öğrenir öğrenmez Yüreğir Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Birkan Ayran ve Halk Lis Yüreğir Başkanı Mustafa İşler ile görüştü ve kampanyaya örgüt olarak destek olmalarını sağladı.
Yüreğirli Gençler 3 gün boyunca canla başla topladıkları eşyaları, bugün Yüreğir Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Birkan Ayran ve Ahmet Tanık, Halk Lis Yüreğir Başkanı Mustafa İşler ve Yüreğir Gençlik Kolları üyesi Süleyman Kaya Yüreğir Halıcılar Lisesine teslim etti..

Teslim sonrası açıklama yapan Yüreğir Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Birkan Ayran ve arkadaşları  bu tarz kampanyalara desteğimiz devam edecek, nerede ihtiyacı olan biri varsa elimizden geldiğince yanında olacağız dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580