banner641

“1.Galenos Cup” Şampiyonu ADANA BOTAŞ

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Liginde (TKBL) mücadele eden Adana Botaş katıldığı “1. Galenos Cup’ta” şampiyon oldu.

 “1.Galenos Cup” Şampiyonu ADANA BOTAŞ


Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi BGD, Canik Belediye, Beşiktaş ve Konak Belediyesi’nin de katıldığı turnuvada mağlubiyet almayan Adana Botaş yeni sezon öncesi umut verdi. Turnuvanın ilk maçında Canik Belediye’sini 93-83 mağlup eden Adana Botaş, sırasıyla Beşiktaş’ı 67-63, Fenerbahçe’yi 71-66, Konak Belediye’sini 49-38 ve İstanbul Üniversitesi BGD’sini 68-65 mağlup ederek “1. Galenos CUP”ın şampiyonu oldu.

Şampiyon Gönenç’i Ziyaret Etti

banner560
Bergama Belediyesi tarafından düzenlenen “1.Galenos Cup” Turnuvası için Bergama’da bulunan Adana Botaş, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’i makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Adana Botaş Genel Menajeri Abdullah Kutlu, teknik heyet ve sporcular hazır bulundu. Gönenç ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi. Adana Botaş Türk Basketbolu adına güzel işlere imza attığını biliyorum. Geçmişte Avrupa’da iyi sonuçlar alarak hepimizi sevindirdiler. 2013–2014 sezonunda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi. Daha sonrasında Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’e Adana Botaşsporlu oyuncular tarafından imzalı takım atkısı hediye edildi ve hatıra fotoğrafı çekinildi.

Abdullah Kutlu “Başarılı olacağımıza inanıyorum”

Turnuvanın ardından konuşan Adana Botaşspor Genel Menajeri Abdullah Kutlu şu ifadeleri kullandı; Kamp dönemini geçirdiğimiz İzmir Bergama’da bir de turnuvaya katıldık. Böylece oynadığımız hazırlık maçları ile eksiklerimizi görme şansı yakaladık. Oynadığımız hazırlık maçlarında iyi oynadığımızı düşünüyorum. Tüm teknik heyet ve oyuncularımızı kutlarım. Adana Botaş olarak yeni sezonda hedeflerimiz var. Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve başarılı olacağımıza inanıyorum. Adanalılar bizlere güvensin. Bergama Belediyesi başkanı Mehmet Gönenç’e bir kez daha teşekkür ederim. Bergama’da her şey çok güzeldi. Basketbol takımları için de güzel bir turnuva oldu” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2013, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640