banner613

23. Amatörce oskarları belli oldu

Amatörce Gazetesi, Televizyon Programı ve İnternet sitesinin yanında Facebook hesabı ile Adana ve Türkiye Amatörüne hizmet etmeye devam ediyor. 22 Yılı geride bırakmaya hazırlanan Amatörce Media Grup Perşembe günü 23. Kez AMATÖR CE’nin OSCARLARI’NI Sahipleriyle buluşturacak.

23. Amatörce oskarları belli oldu

Amatörce’nin Oscarlarında geriye sayım başladı. 9 Spor adamı gazeteci ve taraftarların da aralarında bulunduğu seçici kurul ince eleyerek sık dokuyarak Amatörce’nin OSCARLARINI açıkladı.  Türkiye’deki tüm spor adamlarının merakla beklediği Amatörce’nin Oscarları 26 Nisan 2018 ‘de İnci Otel’inde sahipleri ile buluşuyor. Hazırlanan Muhteşem tören ile Amatörce 23, Yaşına girmeyi kutlarken Yılın EN BAŞARILI İSİMLERİ kürsüye çıkıyor. Geceye Türkiye’nin dört bir yanından misafirler katılırken, spor kamuoyu isimleri merakla bekliyor.

İşte o isimler

YILIN spor kadını Şule Özülkü

Türk sporu Onur ödülü Hüseyin Sözlü (Büyükşehir BLD Başkanı)  Zeydan Karalar (Seyhan BLD Başkanı)  Soner Çetin (Çukurova BLD Başkanı)  Mahmut Çelikcan (Yüreğir BLD Başkanı ) ve Bilal Uludağ (Sarıçam BLD Başkanı)

Fair Playy Ödülü                                    Naci Kuyumcu (Ceyhangücü kulübü Başkanı)

                                                                 Özkan Çelik     ‘Emekspor kulübü Başkanı)

Amatörce ÖZEL ödülü                         Sait Özcoşkun (SOS Başkanı)

Yılın HAKEMİ                                         Tarık Gürdal

Yılın Takımı                                            ÜLKÜGÜCÜ

Yılın TEKnik Direktörü                         Fikret AKBAŞ( Yükselgençlikspor) 

Yılın Kulüp Başkanı                              Hüseyin Çalış (Ülkügücü kulübü Başkanı)

banner560
Yılın En Çalışkan Bürokratı Halil Hızlısoy  (Büyükşehir BLD Gençlik Spor Daire Başkanı)

Amatörce Gazetesi Onur Ödülü Ergin Ulun (Çukurova BLD Spor Direktörü )

Spor Dostu Belkıs Gül Özel Ödülü Kadir Gül( B. BLD Spor Şube Müdürü)

Yılın İŞ Adamı: Remzi KAR-  Zeki Usta

YILIN ALTIN KARMASI

  1. Erkoç Ülkücügü
  2. Cihan Büyükşehir BLD spor
  3. Özgür  Hadırlıgücü
  4. Musa  Çukurova Demirspor
  5. Oğuzhan   Seyhan BLD
  6. Mehmet Ali Kiremithanespor
  7. Hasan     Pozantı
  8. Can     Baklalıspor
  9. Burak    Adana Vefaspor
  10. Mustafa     Yükselgençlik
  11. Ömer   Yenibey

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner610