banner676

5.Veteranlar Masa Tenisi Şampiyonası Tamamlandı

Adana’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilciliği ile Çukurova Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenledikleri “Adana 5.Vetaranlar Masa Tenisi Turnuvası” tamamlandı.

5.Veteranlar Masa Tenisi Şampiyonası Tamamlandı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sakıp Sabancı Spor Salonu’nda 2 gün süren müsabakaların ilk gününde izlemeye gelen Adana Valisi Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş, Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Halil Hızlısoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, Spor Servisi Şefi Hanifi Altun ve  Gençlik Spor Kulüp Başkanı Ahmet Bozan ile müsabakalara sponsor olan kuruluşların temsilcileri katıldı.

Müsabaka öncesi tüm şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından konuşma yapan Adana Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş, turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar dileyerek, “Yoğun işleri dolayısıyla müsabakayı takip edemeyen Adana Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş tüm katılımcılara başarılar dileğinde bulundu. Gelen konuk misafirlerimize Adana Misafirperverliğini gösterdiğimize inanıyorum. Bu turnuvanın gerçekleştirilmesinde emeği olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Turnuva Komitesi Başkanı Kemal Sağ’a ve sponsor kuruluşlara teşekkür ederim” diye konuştu.

Turnuva Komitesi Başkanı Kemal Sağ,“41 masada 41 kere maşallah sloganıyla Adana'nın tanıtımına büyük katkı yapan bu önemli organizasyona gösterilen ilginin her geçen yıl daha da artması memnuniyet verici. Geleneksel olarak yapılan ve bu yıl 5. Düzenlen Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvasına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak,Yunanistan,İran,Güney Kore,Suriye ve Rusya'dan 13 sporcu katıldı. Adana'nın yanı sıra  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kahramanmaraş, Konya, Samsun, Hatay, Antalya, Muğla, Mersin Osmaniye, Gaziantep, Aksaray, Kocaeli, Kayseri, Karaman, Kırıkkale, Malatya, Manisa, Aydın, Bayburt, Giresun, Hakkâri, Isparta, Kırklareli, Kütahya, Sakarya ve Sivas illerinden 303 toplamda 317 sporcuyla gerçekleşmektedir" dedi.

Ayrıca Adana Masa Tenisi Tertip Komitesi tarafından turnuvaya emeği geçen kurum ve kuruluşlara plaket ve hediye paketi takdim edildi.

-KİMLER DERECEYE GİRDİ?-

CE 60-64
1- Kürşat Çavuşoğlu/Ahmet Ertuğrul Henden,2-Suphi Atlıhan/Mustafa Akar,3-Ferit Atabey/Fadıl Olguner,3-Celal Özal/Zihni Tunay,C:Yalçın Kalay/Erdem Hodul

CE 50-59
1-Salih Bilgin/Mehmet Şen,2-Cengiz Akdağlı/Atilla Çamlıdağ,3-Savaş Ertufan/Sinan İncegöz3-Adnan Yüksel/Ümit Zedelenemez,C: Ahmet Şahan/Raif Özen

CE 40-49
1-Mesut Barkale/Tufan Yalçın,2-Paata Pirstkhalava/Atilla Aydın,3-Einanllou Gafarpour/Mohammed Mustafa Mahamd,3-Temel Gökkaya/Ergin Okatan,C: Hüseyin Baktemen/Mustafa Öcal

CE 30-39
1-Erdinç Halbutoğulları/Taci Menteş,2-Muammer Orhan/Barış Özek,3-Fatih Erden/İbrahim Eke
3-Sarmad Duraid/Qalandar Nasraddin,C: Sabri Metin İskit/Mehmet Saylak

CK 30+
1-Işık Ertufan/Sema Karahan,2-Suzan Mutlu/Betül Tan3-Yeşim Dönmez Akdeniz/Halide Yıldız
3-Neslihan Öner/Aynur Mutlu,C:Ülkü Belir/Tülin Karataş

TE70+
1-Abdullah Aydın,2-Ahmet Kuzu,3-Aydın Bingöl,3-Oktay Aras,C:Güven Candan

 TE65-69

1-Suphi Atlıhan,2-Abdurrahman Faruk Pınar,3-Kemal Develi,3-Erman Bozkurt,C:Sırrı Aksoy

banner625
 TE60-64

1-Kürşat Çavuşoğlu,2-Sadi Uluçay,3-Ahmet Ertuğrul Henden,3-Özcan Ceyhan,C: Yalçın Kalay

 TEK50-59
1-Cengiz Akdağlı,2-Ahmet Şahan,3-Sinan İncegöz,3-Akif Ercenik,C: Aydın Demirkol

 TE40-49

1- Einanllou Gafarpour,2-Sadi Alkan,3-Georgios Kyrikopoulus,3-Tufan Yalçın,C:Rauf Doğru

TE30-39
1-Sarmad Duraid,2-Erkan Kızıltaş,3-Berkem Ertem,3-Adem Güneşoğlu,C:Sinan Çağlar

 TK50+

1-Işık Ertufan,2-Nilgün Leblebici,3-Mehlika Basut,3-Şerife Tandel,C:Tülin Karataş

TK40-49
1-Suzan Mutlu,2-Aynur Mutlu,3-Ülkü Belir,3-Sema Karahan,C:Özlem Özer

 CE70+

1-Çoşkun Süer/Nurdoğan Altınışık,2-Tarık Özkan/Ahmet Kuzu,3-Oktay Aras/Ercan Ceylan,3-Aydın Bingöl/Güven Candan

 CE65-69

1-Erman Bozkurt/Abdullah Aydın,2-Seyhan Candan/Sırrı Aksoy,3-Abdurrahman Faruk Pınar/Mehmet Erdem,

3-Can Bingöl/Öner Bildiren

 KÇ

1-Işık Ertufan/Savaş Ertufan,2-Suzan Mutlu/Salih Bilgin,3-Neslihan Öner/Paata Pirstkhalava
3-Ülkü Belir/Mehmet Şen

TK30-39
1-Eda Özer,2-Sibel Çullu Tekin,3-Gamze Gül Köseler,3-Meliha Gümüşel,C:Özen Atlıhan

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz