Abdulkadir Ataşbak’a Yüreğir Demirspor forması

Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut, Gençlik spor Hizmetleri Müdürü AbdulKadir Ataşbak’a Yüreğir Demirspor forması hediye etti.

Abdulkadir Ataşbak’a Yüreğir Demirspor forması

Gençlik spor Hizmetleri Müdürü AbdulKadir Ataşbak,”Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut kardeşime teşekkür ederim. Nazik jestlerinden dolayı. Bizler Adana’daki tüm Amatör ve Profesyonel kulüplerimize eşit mesafedeyiz. Sporun ve Sporcunun her zaman, har alanda yanlarındayız. Adana’da sporun daha iyi yerlere gelmesi için tüm takımlarımıza elimizden gelen desteği veriyoruz. Yüreğir Demirspor kulüp Başkanı İzzettin Turğut’a teşekkür ederim. Başkan İzzettin Turgut ile hukukumuz çok eskilere dayanır. Adana’da bulunan zor şartlarda ayakta duran kulüplerden birinin Yüreğir Demirspor olduğunu biliyorum. Tesislerine okul yapıldı inşallah onlar da en kısa zamanda bir tesise kavuşurlar” dedi

banner625
Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut ise,” Gençlik spor Hizmetleri Müdürü AbdulKadir Ataşbak ile yıllara dayanan dostum kardeşim. İçerisinde bulunduğu görevin ne kadar kutsal olduğunu, ne kadar zor olduğunu biliyorum. Her kulübü memnun etmek zor elinden gelen tüm gayreti gösterdiğini biliyorum. Kardeşime kulübümüzün formasını hediye ettik. Günümüzde her zaman söylediğim gibi uyuşturucu yaşlarının çok küçük yaşlara inmesi bizleri üzüyor. Bizlerde genç evlatlarımızın kötü alışkanlıklar yapmaması için onları spora yönetmek onları spora alıştırmak istiyoruz. Yüreğir Demirspor’u bir yerlere getirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz