Adana'da Badminton yarışması yapılacak

Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. kuruluş yıl dönümü anısına Adana’da “Cumhuriyet Kupası Badminton İl Şampiyonası” düzenleneceğin söyledi.

Adana'da Badminton yarışması yapılacak
banner560

Öktem, 22-23 Ekim tarihlerinde  gerçekleştirilecek turnuvanın küçükler, yıldızlar ve gençler kız ve erkek  kategorilerinde  oynanacağını “Gerçek hedefimiz,  gençlerin Cumhuriyet sevgisini Badminton coşkusuyla birleştirmektir” diye konuştu.

Şampiyonaya İlimizde bireysel ve kulüp lisansı olan sporcuların katılabileceğini  belirten Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Öktem, şöyle devam etti:

"Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Seyhan Rotary Kulübü koordinesinde yapılacak olan Cumhuriyet Kupası Badminton Kupası İl Şampiyonasını çok önemsiyoruz. Çünkü turnuvanın özünde ‘Cumhuriyet’ var. Turnuvada dereceye girecek olan sporcuların, Ender Mağazalarının sponsorluğunda toplam 6 bin 600 TL. değerindeki hediye çekleri ile ödüllendirilecek. Şampiyonaya  desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir  Ataşbak 'a ve Spor Şube Müdür Halit Yılmazel  ile Seyhan Rotary Kulübü Dönem Başkanı İbrahim Tekin'e teşekkür ederim.”

 Öktem, Seyhan İlçesi’nde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İMKB Fen Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek turnuvaya tüm Adanalıların davetli olduğunu söyledi.

-DERECEYE GİREN SPORCULARA VERİLECEK ÖDÜLLER:

Öktem, birincilere 400,ikincilere 300,üçüncü ve dördüncülere 200 Türk Lirası Hediye Çeki verileceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580