Adana Demirspor'da şok gelişme

Adana Demirsporlu futbolcular paralarını alamadıkları, verilen sözlerin tutulmaması, yönetim tarafından da yalnız bırakılmaları nedeniyle açıklama yaptı.

Adana Demirspor'da şok gelişme

Adana Demirspor Aytaç Durak tesislerinde yazılı açıklama yapan futbolcular kendileri üzerlerine düşeni yapmalarına karşın, özellikle yönetimin kendilerini yalnız bıraktığını açıkladılar.

İşte açıklamanın tam metni;

banner625
"Maç başı ve maaş alacaklarımızla alakalı futbolcu grubu olarak göz ardı edip maçlara çıkacağımızı ve sorumluluğumuzu yerine getireceğimizin sözünü 5 Hafta önce vermiş bulunmaktayız. Prim ödemelerini dahi alamadığımız şu noktada verilen söz, edeme takvimi ve ödeme güvencesi verilmemiştir. Bizler gelinen noktada, bize ait olan sorumluluğu yerine getirmiş bulunmaktayız. Kalan yedi haftada da yerine getirmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.

Fakat bizlerde bu sorumluluğun altında kalmaktan yorulmuş ve bizlere verilen sözlerin yerine gelmemesi, hatta manevi olarak dahi, son  süreçte yanımızda  hiçbir kulüp yöneticisi olmaması sonucu, farkındalık oluşturmak için kampı ve antremanı boykot ediyoruz. 

Bu süreçte yanımızda olan Mustafa Uğur ve ekibine sportif direktör Gürcan Aday’a en önemlisi ise vefakar ve cefakar taraftarımıza teşekkü ederiz."

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz