“Adana tenis branşında çıtayı sürekli yukarı çıkartıyor”

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Tekerlekli Sandalye Milli takım tenis sporcusu Hakan Güngör’ü, İl temsilcisi Feridun Açan’ı ve antrenörler Murat Aslantaş ile Alif Altınkaya’yı makamında kabul etti.

“Adana tenis branşında çıtayı sürekli yukarı çıkartıyor”

Ataşbak, geçtiğimiz ay Türkiye Şampiyonu olan ve geçen hafta Uluslararası müsabakada çiftlerde şampiyon olan Hakan Güngör’ü tebrik etti.

Engelin hiçbir zaman başarıyı engellemediğini savunan Ataşbak, “ Gerçekleştirmiş olduğunuz başarı gerçekten oldukça önemli ve anlamlı. Adana tenis branşında çıtayı sürekli yukarı çıkartıyor. Bunların üstüne sporcumuz Hakan Güngör bu denli gösterdiği performans gurur verici. Başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

banner625
-Güngör: “ Hedefim Olimpiyat”

Başarılı sporcu Hakan Güngör , şuanda Dünya sıralamasında 92. Olduğuna vurgu yaparak, “ Sık Sık müsabakalar gerçekleştiriliyor. Bunlara katılım sağlayarak daha çok tecrübe edinmiş oluyorum. Dünya sıralamasında ilk 64 içerisinde yer almak istiyorum. Asıl hedefim olimpiyatlara katılarak, milli takım formasıyla kürsüye çıkmak istiyorum” dedi.

Kendilerini makamında kabul eden  İl Müdürü Ataşbak’a teşekkür eden Güngör, Adana’nın adını en iyi şekilde duyuracaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz