Adana TOHM Kürek Sporcuları Balkan Şampiyonasına katılıyor

İstanbul Haliç'te yapılacak Balkan Şampiyonası Kürek Yarışlarında Adana'dan 8 sporcu ve 2 antrenör milli takım forması giyecek

Adana TOHM Kürek Sporcuları Balkan Şampiyonasına katılıyor
banner560

Adana’da Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Kürek branşı sporcuları Halil İbrahim Güzelbay, Berk Ogün, Mehmet Çapanoğlu, Serkan Özdemir, Cansu Demir, Petek Hepsağ, Didem Sürer ile Ayşenur Yılmaz ve antrenörler Doruk Girişmen ile Gökhan Aksoy milli takım forması ile Balkan Şampiyonası’na katılıyorlar.
Adana TOHM Kürek Antrenörleri Gökhan Aksoy ve Doruk Girişmen,  İstanbul’da Haliç’te yapılacak Balkan Şampiyonası Kürek Yarışları için Milli Takım Aday Kadrosu’nda  8 Adanalı sporcunun olmasının dikkati çektiğini belirttiler.

Sistemli bir şekilde çalışmanın karşılığını aldıklarını ifade eden Aksoy ve Girişmen, “ İnanıyorum ki Adanalı sporcularımız madalya alarak hem kentimizi hem de ülkemizi mutlu edecektir. Sporcularımız bu konuda oldukça özverililer. Sporcularımızın bu başarısında büyük pay sahibi olan Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a ve Adana TOHM Koordinatörü Murat Adıgüzel’e teşekkür ederim” diye konuştular.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2017, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER