Adana’dan 3 Okul şampiyonaya katılacak

Okul Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan “Badminton Genç Kızlar Grup müsabakaları" Adıyaman Konya ve Kırıkkale illerinde tamamlandı.

Adana’dan 3 Okul şampiyonaya katılacak

Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, güçlü rakiplerine rağmen başarılı bir oyun sergileyen sporcuları tebrik ederek, Adana olarak üç ilde yapılan müsabakalara yedi okulla katıldıklarını söyledi.

banner625
Öktem, Yüreğir TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi,Sarıçam Spor Lisesi ve Seyhan TOKİ Ozan Onur İlgen Anadolu Lisesi gruplarında derece yaparak 1-4 Nisan tarihileri arasında Bursa ilinde yapılacak olan  Türkiye Birinciliğine katılmayı hakkettiklerini belirterek şunları ifade etti:

“İlimize bu gururu yaşatan okul takımlarını tebrik eder Şampiyonada başarılar dilerim. Eminim ki buradan da madalyalarla döneceğiz. Adana’yı badmintonda başarılı yerlere getirmek için sıkı bir şekilde çalışmalar yapıyoruz.  Başarılarda ki en büyük destekçimiz Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile dereceye giren okulların müdür ve Beden eğitim öğretmenlerine  ve sporcu velilerine teşekkür ederim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz