Adanalı Boksörün Büyük Başarısı

Türkiye Gruplar Şampiyonası’nda 75 kiloda Türkiye 3. sü olan Seyhan Belediyespor Boks Takımının genç ve yetenekli sporcusu Hayri Utku Erdoğan, Büyükler Türkiye Boks Şampiyonası’nda Adana’yı temsil edecek.

Adanalı Boksörün Büyük Başarısı
banner560

Seyhan Belediyespor Boks Takımının genç ve yetenekli sporcusu Hayri Utku Erdoğan 15-19 Kasım tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan Türkiye Gruplar Şampiyonası’nda 75 kiloda Türkiye 3. sü oldu. Genç boksör bu derece ile 10-24 Aralık 2016 tarihlerinde Bursa’da düzenlenecek olan Büyükler Türkiye Boks Şampiyonası’nda Seyhan Belediyespor forması altında Adana’yı temsil edecek.

Genç boksörü elde etiği başarılardan ötürü kutlayan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve verdikleri bu desteklerin karşılığını kuplarla gördüklerini söyledi. Başkan Zeydan Karalar ”Göreve geldiğimiz günden bu yana özellikle amatör spora oldukça fazla destek vermeye çalıştık. Verdiğimiz bu desteğin karşılığında gençlerimizin bize getirdiği kupalar ile görüyoruz. Adana’da sadece futbol yok. Adana’da sporun her dalı var ve bu sporları yapan yetenekli insanlar var. İşte bunlardan biride Hayri kardeşimiz bizleri şehrimizi temsil edecek. Ben kendisinin bu turnuvadan da başarı ile döneceğine inanıyorum” ifadelerine yer verdi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580