banner676

Adanaspor’da tempo düşmüyor

Süper ligin yeni ekiplerinden Adanaspor’da tempo düşmüyor. Turuncu-Beyazlı ekip Engin İpekoğlu yönetiminde günde çift idman yaparak hazırlıklarına devam ediyor.

Adanaspor’da tempo düşmüyor

Sabah antrenmanı genel ısınma hareketleri ile başladı. Teknik çalışmanın ardından orta ve şut çalışması yapıldı.  Daha sonra anaerobik oyunlar oynandı. Soğuma ve egzersiz hareketleri ile sabah idmanı tamamlandı.
Akşam antrenmanı genel ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 teknik çalışması ile devam edildi. Yarı saha da taktik çalışması yapıldı. Aerobik oyunun ardından soğuma ve egzersiz hareketleri ile akşam idmanı tamamlandı.
Bayram Akgül şehitlik mezarı için talimat verdi
1981 yılında deplasman dönüşü kaza sonucu vefat eden genç takım futbolcularının anısına yapılan ve üzerinde Adanaspor arması bulunan mezarlar tahrip edilmiş ve Adanasporlu taraftarlar arasında büyük tepki çekmişti.

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün talimatıyla tahrip edilen Adanaspor armalı mezarlar onarılacağı kulüp tarafından açıklandı.
Adanaspor’un yeni sezon formaları hazırlandı
Bayram Akgül başkanlığında süper lig özlemini bitiren Toros Kaplanlarının yeni sezon forma hazırlandı.
Adanaspor Yönetimi tarafından yeni sezon formaları için kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden taraftarlar arasında anket yaptırıldı.

banner625

    
          
Taraftarlar, İç saha – 1 ve Dış saha – 2 formalarını beğendikleri gözlendi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz