AFUT-DER'den üyelerine kolaylık

Adana'da iki yıldır faaliyetini sürdüren Adana Futbol Taraftarları Derneği (AFUT DER) Başkanı Ogün Demirci ve Yönetim Kurulu üyeleri, Dernek üyelerine kolaylık sağlanması için çalışmalarını sürdürüyor.

AFUT-DER'den üyelerine kolaylık

banner625
Gençlerin spora olan ilgisinin artırılması ve uyuşturucuya karşı mücadele etmek adına yaptıkları faaliyetler dışında öğrencilerin spor yapmaları için basketbol, futbol ve voleybol topları ile fileleri ve masa tenisi raketi yardımında bulunan AFUT-DER Başkanı Ogün Demirci ve yönetimi, son olarak üyelerinin sağlık alanında indirimli hizmet alabilmesi için önemli bir işbirliğine imza attı.

Bu çerçevede Adana Futbol Taraftarları Derneği, Özel Adana Hastanesi ve Özel Metro Hastanesi ile yaptıkları protrokolle üyelerinin İndirimli olarak Tedavi olabilmelerine imkan sağladı.  AFUT-DER Başkanı Ogün Demirci amaçlarının bilinçli taraftar oluşumuna katkı vermenin yanı sıra gençlerin sporla kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılmasına katkı vermek olduğuna dikkati çekti. Demirci, "Dernek  üyelerimiz için de "Özel hastanelerden indirimli yararlanma" protokolüyle onlara kolaylık sağlamayı amaçlıyoruz. Protokol ile bize destek veren Özel Adana ve Özel Metro hastaneleri adına Özülkü Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Sayın Şule Özülkü'ye çok teşekkür ederiz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz