Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Müsabakaları

Atletizm Federasyonu İl Temsilcisi Abdulkadir Uğur, Konya’da gerçekleştirilen “Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Müsabakası”nda erkeklerde ikinci, kızlarda üçüncü olarak İzmir’de gerçekleştirilecek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandıklarını söyledi.

Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Yarı Final Müsabakaları
Uğur, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde önce Mersin’de Erkeklerde birinci, kızlarda ikinci olduklarını, geçen hafta Konya’da erkeklerde ikinci, kızlarda üçüncü olduklarını hatırlatarak, hedeflerinin Türkiye finallerinde dereceye girmek olduğunu ifade etti.
Başarıda sistemli çalışmanın yanı sıra, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin desteğinin de önemli rol oynadığına dikkati çeken Uğur, şöyle devam etti:
 “Konya’da yarı final müsabakalarında öemli olan ilk üç takım arasına girmekti. Güçlü rakiplerimize rağmen bunu gerçekleştirdik. Aynı başarıyı 22-23 Nisan tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek Türkiye finallerinde de göstereceğiz. Sporculara ulaşım, tesis ve malzeme ve ödül konusunda destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür ederiz. Sporcular bunun bilincinde davranıyorlar. Sağlanan fırsatların karşılığını Türkiye finallerinde madalya alarak göstereceklerine inanıyorum.”
banner625
Uğur, antrenörler gözetiminde tempoyu artırarak çalışmaların sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz