Ataşbak, Sutopu Federasyonu yetkililerini kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Sutopu Federasyonu yetkililerini makamında kabul etti.

Ataşbak, Sutopu Federasyonu yetkililerini kabul etti

Sutopu branşının Adana'da yaygınlaştığını ifade eden Ataşbak, branşın geliştirilmesi ve desteklenmesi hususunda Sutopu Federasyonu ile istişareler yapacaklarını söyledi.

Adana'nın sutopu için ideal bir kent olduğuna vurgu yapan Ataşbak, " Kentimiz de ki sutopu takımlarımız önemli mesafeler aldılar. İl Temsilcimiz Ertunç Tansuğ ile sürekli iletişim halindeyiz. İl Müdürlüğü olarak üzerimize ne düşerse yapmaya çalışıyoruz. İnanıyorum ki Adana tekrar eski Yenilmez Armada dönemine dönecektir" diye konuştu.

Sutopu Federasyonunun Adana'yı önemsemesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Ataşbak, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Sutopu Federasyon Başkan Vekili Prof. Dr. Celal Reha Alpar, Adana'nın önemli bir potansiyel olduğuna vurgu yaparak, " Geçen sezonlarda Adana'da önemli organizasyonlar gerçekleştirdik. Bunların hepsi sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Tesisler sutopu branşı için oldukça uygun.  Branşın gelişmesi için federasyon olarak il müdürlüğü ile işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz. Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak'a sutopu branşına desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

banner560
Ayrıca ziyarette, Sutopu Federasyonu Genel Sekreteri Seyfettin Şahan Başkan Vekili Prof. Dr. Celal Reha Alpar, As Başkan Zafer Çakırgil, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kasım, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel ile İl Temsilcisi Ertunç Tansuğ hazır bulundu.

-Antrenör Vize Semineri gerçekleştirildi-

Bu arada, Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından antrenörlere vize semineri gerçekleştirildi.

Adana Menderes Spor Salonu bünyesinde bulunan toplantı salonunda gerçekleştirilen seminerde eğitimi  Milli Takım Antrenörü Sinan Turunç verdi.

33 antrenörün katıldığı seminer de katılımcılara belge verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621