Başkan Serin kendini savundu

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin, Basın Sözcüsü İzzettin Turgut ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yarar ile birlikte basın toplantısı düzenledi…

Başkan Serin kendini savunduBaşkan Serin Yönetim Kurulu Adrına yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;
                             
Değerli basın mensupları, çok kıymetli Adana Demirsporlular…

 

TESİSLERİN KAPATILMASI

 

                Gerekli hallerde bu tür disiplin kararları olabilir. Bu tamamen takımın motivasyonu ile ilgilidir. Bunun Dünya’da da, Türkiye’de de örnekleri mevcuttur.

 

                Bu hafta uygulanan bu karar ne basına, ne taraftara tavır olarak algılanmamalıdır. Taraftarımız ve medyamız her zaman bizim gözbebeğimizdir.  Takımımızın her zamankinden daha fazla huzura olduğu bir dönemde teknik heyetin de isteği  doğrultusunda alınan bir karardır.

 

                                                               ERMAN ÖZGÜR

 

                Büyük Adana Demirspor taraftarının bir anlık duygusal patlaması da olsa Adana Demirspor kaptanına  yapılan protesto hoş değildir. Sezon başından bu yana terini Adana Demirspor forması  için akıtan büyük kaptanımıza ilk iç saha maçımızda taraftarımızın sahip çıkacağına inancımız tamdır. Bu güne kadar elde edilen puanları Erman Özgür  kaptanlığındaki Adana Demirspor futbolcuları toplamıştır.

banner625
 

                                                                       BALO

 

                Önceden planlanan ve biletleri dağıtılan. Protokole haber verilen balonun iptali olmadı. Gerçi baloyu iptal etsek  bu sefer de niye iptal edildi derlerdi.

 

                Eğer bir insanı ya da veya kulübü eleştirmek isterseniz konu çoğalır gider. Buradaki olay sadece niyettir.

Bizim İyi niyetimiz halistir.

 

                Forma satılamaz deniliyor. Şimdi soruyorum? Maça giderken formalarınızı nereden satın alıyorsunuz, size hediye mi ediliyor. Spor  mağazaları  formalarımızı satmakta. Benzetme yapmak istemem ama, dört büyüklerin formaları 35.000 TL’ye satılamazken, Adana Demirsporumuzun futbolcularının imzaladığı forma 35.000 TL’ye, futbol topu ise 20.000TL’ye açık artırmada satılmasında ki yanlış nedir?

 

Sadece formamızın manevi değeri satılmaz-satılamaz.

           -------------------------------------------------------

 

Kişisel hırsların Adana Demirspor menfaatlerinin önüne geçmesine yönetim kurulunda olduğumuz süre içerisinde  izin vermeyeceğiz.

 

Hiç kimse Adana Demirsporumuzu siyasi hesapların ve kavgaların tarafı yapmaya kalkmasın. Adana Demirspor’a en büyük zararı bu hesapları yapanlar verir. Adana Demirspor camiası da bu hesapları yapanları asla unutmaz.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2013, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz