Bayram Akgül'den flaş "Adanaspor" açıklaması

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül sessizliğini bozarak çok önemli açıklamalar yaptı. Başkan Akgül, ilk günkü gibi hırs ve azimli olduğunu belirterek "Tekrar geleceğiz" mesajı verdi.

Bayram Akgül'den flaş "Adanaspor" açıklaması
banner560

İşte Başkan Bayram Akgül'ün çok önemli açıklamaları;

"Bu öykü 2006 yılında başladı. Bir Çukurova öyküsü olan Adanaspor'un o dönemlerde hangi koşullarda ve pozisyonda olduğu tüm kamuoyunun malumudur. Hedefimi; bu takımın mazisinden, bu takımın camiasının büyüklüğünden, bu takımın kurulduğu Çukurova topraklarının ruhundan alarak "süperlige çıkmak" yani bir Çukurova uyanışı olarak belirledim.

banner595
Hep beraber bu süreci birlikte yaşadık. Bu süreçte; kimi zaman mutluluktan kimi zaman hüzünden beraber gözyaşı döktük. Adanaspor'u şampiyonluklar, playoff finali, playoff maçları ile her zaman yarışmacı bir takım olarak mücadele etmesini sağladık.

Ve nihayetinde 3. çocuğum olarak gördüğüm Adanaspor'u "ben hariç" hep birlikte süperlige çıkardık. Mütevazi taraftarımızla mütevazi bir Adanaspor'la mütevazi bir şampiyonluk yaşadık. Çünkü biz "alın terimiz" ile şampiyon olduk.

Hiçbir şeyin arkasına sığınmadan net bir şekilde söylüyorum ki "ben hariç" hep birlikte süperlige çıkardığımız Adanaspor'u, tüm sorumluluğu üzerime alarak "ben" bir alt lige düşürdüm. Ben yönetimsel hatalarımla yüzleşiyorum ve Adanaspor camiasına ve Büyük Adanaspor taraftarına sesleniyorum : "11 sene önce ilk defa Adanaspor'u sahiplendiğimde sahip olduğum azim, heyecan ve tutkuyu bugün, yani yere düştüğümüz şu anda, eskisinden daha da çok hissediyorum. Kulüpte farklı bir yapılandırma ile başlayacağımız yeni sezon ile birlikte yapacağımız transferlerde de bu bilince sahip futbolcular tercihimiz olacak ve bu bilinçle Adanaspor'a geleceklerdir. Büyük Adanaspor taraftarının da Adana halkının takımı olan Adanaspor'u bu bilinçle tribüne gelerek destek olacağından hiçbir şüphem bulunmamaktadır. Hep birlikte bir Çukurova hikayesi olan Çukurova uyanışının simgesi olan Adanaspor'u tekrardan layık olduğu yere döndüreceğiz".

"TEKRAR GELECEĞİZ"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580