Çelikcan'dan Adanaspor'a prim sözü

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana'nın 2 güzide spor kulüpleri olan Adana Demirspor ve Adanaspor'a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Çelikcan'dan Adanaspor'a prim sözü

Adana Demirspor'dan sonra Adanaspor'a  destek amacıyla Rizespor maçında galip gelmeleri halinde  100 bin lira prim vereceğini açıkladı.

banner625
Adana'nın sporda istenilen yerde olması için Adanalı vatandaşların spor kulüplerine destek vermesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan ''Adana her alanda olduğu gibi futbolda da söz sahibi olmalıdırlar.  Mazisi başarılarla dolu olan her 2 futbol takımımız gözbebeğimizdir. Her iki futbol takımımızı da süper ligde görmek istiyoruz. Bunun için Adanalı bütün vatandaşlarımız her 2 takımımıza da ellerinden geldiği kadar sahip çıkmalıdırlar." dedi. 

Adana Demirspor son haftalarda iyi futbol oynayarak  başarılı sonuçlar aldı. Tehlike bölgesinden hızla yukarı çıkıyorlar. Oluşturulan bu güzel atmosferin devam etmesini temenni ediyorum. Söz verdiğimiz 100 bin lira primi Adana Demirspor  kulübüne teslim ettik.  Şimdi sıra Adanaspor'da. Cumartesi günü Rize'de saat 13.00'de yapılacak olan maçta galip gelirlerse 100 bin lira prim vereceğiz. Her 2 kulübümüze de hafta sonu yapacakları maçlar için başarılar diliyorum.'' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz