banner641

Çelikcan'dan Demirspor'a kombine desteği

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel Demirspor’a destek turlarına dün de Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile devam etti.

Çelikcan'dan Demirspor'a kombine desteğibanner560

Tuncel ziyarette yaptığı konuşmada “Bu yıl Demirsporumuzun şampiyon olması için tüm gayretimizi sarf edeceğiz” dedi

Kentlerin kalkınmasında en önemli etken futboldur” diyen Mustafa Tuncel, Siz kısa vadede sanayide tarımda ekonomik mücize bulamazsınız. Ama futbolda kısa vadede süper lige çıktınız mı gerçek mucize olur.Kentin tüm esnafı iş yapar, günlük taze para her kesin yüzünü güldürür. Ekonomik sosyal kültürel güç kente siyasi güç de verir yani Demirspor’un şampiyonluğu kente sinerji kazandırır” diye konuştu.

Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan da Mustafa Tuncel’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek futbol “Gerçekten ülkemizde ve dünyada geniş seyirci kitlelerine ulaşan bir sektördür. Adana’nın süper ligde olması her bakımdan kentimize fayda sağlar. Bu anlamda Demirspor’un şampiyon olmasını arzu etmekteyim. Gerekli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip başkan tuncelle bunu başaracaklarına inancım tamdır”dedi.

Tuncel, ziyarette Yüregir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a Demirspor’un 12 numaralı formasını hediye ederken Çelikcan da 50 bin TL’lik kombine alarak takıma destek oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2013, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640