Enver Dalkıran’a Y. Demirspor forması

Yüreğir Demirspor yönetim kurulu başkanı İzzettin Turgut SULAR VİP Sahibi Enver Dalkıran’a Yüreğir Demirspor forması hediye etti.

Enver Dalkıran’a Y. Demirspor forması

Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut, “Enver Dalkıran ile dayanan dostluğumuz var. Enver Dalkıran sporu seven bir dönem Adana Demirspor’da yöneticilik yapan amatör küme takımlarını yakinen tanıyan amatör takımların halinden anlayan arkadaşım. Her zaman sporun içinde bulunmuştur. Spor sevdalısı arkadaşımdır” dedi.

banner625
Sular VİP sahibi Enver Dalkıran,”Sevgili kardeşim İzzettin Turgut’un bu nezaket ziyaretinden ve bu güzel forma jestinden dolayı teşekkür ederim. Ben Amatör kümede mücadele eden takımların ne zor şartlar altında ayakta durduklarını biliyorum. Aslında Amatör kümede takım başkanlarını kutlamak lazım. Uyuşturucu yaşlarının çok küçük yaşlara inmesi bu genç kardeşlerimizi spora yönlendirmeleri çok güzel bir olay. Tüm yönetici arkadaşlarımı kutluyorum çok iyi bir görev üstleniyorlar. Sevgili arkadaşım İzzettin Turgut’a da bu güzel forma jestinden dolayı da teşekkür ederim. Zamanım elverdikçe onların yanında olacağım” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz