İpek Soylu'dan Adanalı tenis sporcularına destek

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin, Adanalı Tenis Milli Sporcusu İpek Soylu’nun babası Sermet Soylu ile Bölge Antrenörü Ebru Tekeoğlu’nu makamında kabul etti.

İpek Soylu'dan Adanalı tenis sporcularına destek

Geçtiğimiz hafta Ünsal Firikci Spor Kompleksinde bulunan Tenis Kortunda genç tenisçileri ziyaret eden İpek Soylu, destek sözünü yerine getirerek Adanalı tenis sporcularına malzeme yardımı yaptı.

banner625
İpek Soylu’nun bu vefakar ve takdire şayan davranışından dolayı babası Sermet Soylu’yu kutlayan Ataşbak, “Kentimizden bu kadar anlayışlı, vefakar, geldiği yeri unutmayan sporcuların çıkması bizi gururlandırıyor. İpek Soylu’nun bu yaklaşımı bizleri fazlasıyla mutlu etti. İnanıyorum ki o kortlarda tenis oynayan sporcular İpek Soylu’yu model alacaklardır” dedi.

Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü Başkanı Ali Refah Keskin, Adana tenisine büyük katkısı olan İpek Soylu’nun bu davranışını kutlayarak, Adana’dan daha fazla İpek’ler Çağla’lar çıkması için büyük çabalar sarf ettiklerini söyledi.

Adanalı Tenis Milli Sporcusu İpek Soylu’nun babası Sermet Soylu ise kızının bu hareketi karşısında duygulandığını ifade ederek, “ İpek geçen hafta İl Müdürlüğüne ait tenis kortlarını uğrayarak sporcularla maç yaparak sohbet etmiş. Daha sonra federasyon aracılığı ile burada bulunan sporculara malzeme yardımı için gerekli girişimleri yaptı. Bu davranışı bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz