Kadın hentbolculardan Başkan Sözlü’ye ziyaret

Büyükşehir Kadın Hentbol Takımı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Başkan Hüseyin Sözlü, Adana’nın çok sayıda alanda daha güçlü hale gelmesi için çaba gösterdiklerini söyledi, kendisini zilyarete gelen sporculara çiçek verdi.

Kadın hentbolculardan Başkan Sözlü’ye ziyaret
banner560

Adana’yı bu yıl Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde temsil eden Adana Büyükşehir Belediyesi Şakirpaşa Genç Hentbol Spor Kulübü hedef büyüttü.  Adana Büyükşehir Belediyesi, takımın Süper Lig’e çıkmasının ardından forma numarası üzeri isim hakkını alarak takıma desteğini artırdı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret eden kulüp yöneticileri ve sporcular başarı için ellerinden geleni yapma sözü verdi. 

HEDEF TÜRKİYE’Yİ AVRUPA’DA TEMSİL ETMEK

banner595
Kulüp Başkanı İzzet Vezir, kulüp yöneticileri ve sporcularla birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, önümüzdeki dönemde takımın daha başarılı olması ve Türkiye’yi Avrupa Kupaları’nda temsil edecek seviyeye gelmesi için çaba göstereceklerini dile getirdi.

Bünyesinde çok sayıda yabancı oyuncu barındıran Adana Büyükşehir Belediyesi Şakirpaşa Genç Hentbol Spor Kulübü’ne desteklerinden dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür eden Kulüp Başkanı İzzet Vezir,  başarıya odaklandıklarını ve logosunu taşıdıkları Büyükşehir’i en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.


ADANA HER ALANDA SÖZ SAHİBİ OLMALI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sporcularla ve kulüp yöneticileriyle sohbet etti. Adana’nın her alanda daha fazla söz sahibi olan bir şehir haline gelmesi için çalıştıklarını söyleyen Başkan Hüseyin Sözlü, bu anlamda spor alanındaki başarının da önemli olduğuna dikkat çekti.

Başkan Hüseyin Sözlü, kendisini ziyarete gelen sporculara çiçek verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580