Kaplan’da Tavşanlı hazırlıkları

Pazar günü deplasmanda TKİ Tavşanlı Linyitspor ile karşılaşacak Turuncu Beyazlı takım hazırlıklara başladı.

Kaplan’da Tavşanlı hazırlıkları
Öğleden sonra Osman Yereşen Tesislerinde toplanan Adanaspor’da  Teknik Direktör Levent Eriş derbi maçın değerlendirmesini oyuncuları ile yaptı.Ameliyat olan ve takıma dönen Ali zorlu çalışmayı düz koşu ile tamamlarken sezonu kapatan Talha’da yürüyüş yaptı.Pazar günü Kütahya’da oynanacak olan maçta cezalı Kibong,Mbilla,Sedat ve İlkem  forma giyemeyecek olan isimler.

banner625
 

Eriş’’ Taraftara teşekkür ederiz’’

Turuncu Beyazlı takımın Teknik Direktörü Levent Eriş derbi maçta verilen desteğin çok güzel olduğunu belirterek taraftara bir kez daha teşekkür etti.Yarışın son haftaya kadar süreceğini belirten deneyimli teknik adam’’ kalan tüm müsabakalar  bizim için önem taşıyor. Her zaman eleştirilmek, her zaman başka şeyleri söylemek ne kadar doğruysa, bazen bir şeyleri tetiklemek adına ne kadar yanlış ifadeler kullansak da, gerçekleri görmeden bir şeyler söylemek doğru değil. O yüzden ben şükranlarımı sunuyorum. Harika bir taraftar kitlesi vardı. Ve ben Adanaspor’da teknik direktörlük yaptığımdan dolayı gurur duydum. Herkese bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Bu güzel ambiyansı yaratan taraftarlarımıza galibiyet sunmak istedik. Ama maalesef bunu başaramadık. Bu coşkuya kazanmak çok yakışırdı. Bu birliktelik bizi çok farklı, çok güzel yerlere götürebilir. Şu gün bu camia bu birlikteliğini sürdürsün; inşallah bu takım ve bu oyuncu grubu performansını çok daha üzerine çekecektir. Çünkü 11 tane maç kaldı. Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ettiğimi bir kez daha söylemek istiyorum.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz