banner676

Kaptan Cem ‘Hayalim gerçek oluyor’

Adanaspor’un altyapısından yetişen ve uzun yıllardır Turuncu-Beyazlı formayı giyen Kaptan Cem Özdemir, süper lige çıkarak hedefe ulaştıklarını ve en büyük hayalinin süper ligde oynamak olduğunu söyledi.

Kaptan Cem ‘Hayalim gerçek oluyor’

Süper Lig hayalinin bu sezon gerçekleşeceğini anlatan Cem Özdemir,’Adanaspor’da yedinci yılım. Süper Ligde oynamak en büyük hedefimdi. Hayalim gerçek oluyor. Süper Ligde oynamak için daha fazla güç ve kuvvet gerekiyor. Çok çalışıyorum ve bu sezon formayı alıp kaptırmak istemiyorum.’dedi.
 
Hedefinin takımın menfaatleri doğrultusunda olduğunu anlatan Kaptan Cem, Adanaspor gibi büyük bir camianın 12 yıl gibi uzun bir süre ligden uzak kalmasının üzücü olduğunu ifade etti. Adanaspor’u yeni sezonda hak ettiği yere getireceklerini ve asla altlarda mücadele etmek istemediklerini ifade eden Cem Özdemir, ’Biz altlarda mücadele etmek istemiyoruz. Aksine yukarılarda olacak, ilk beş içerisinde olabilmek için mücadele edeceğiz. Gelecek transferlerimizle iyi bir kadro oluşacağını ve başarılı olacağımızı düşünüyorum’ diye konuştu.

banner625
 
Süper Lig’de Adanaspor’un adından söz ettirmek istediklerini sözlerine ekleyen Kaptan Cem konuşmasını şöyle tamamladı:’İyi çalışıyoruz ve süper ligde Adanaspor’un geçmişteki özlenen tablosunu yaratmaya çalışacağız. Ben uzun süreli sakatlık yaşadım. Yaşadıklarımdan ders çıkardım. Ligde uzun süreli oynamak en büyük hedefim. Takımda iyi bir arkadaşlığımız var. Geçen yıldan Takım kaptanımız Merthan’ın takıma kattığı bir arkadaşlık ve takımdaşlık var. Bunu devam ettirmeye çalışıyoruz. Birlikteliğimiz çok çok iyi. Gelen arkadaşlarımızın da bu birlikteliğe ayak uyduracaklarını düşünüyorum’ ifadelerini kullandı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz